Penzion Harrachov Klondajk :::

Penzion Klondajk / Harrachov

Rodinný pension Klondajk je pojmenován podle klidné části města Harrachov, kde s nachází.

Ubytování
Penzion Klondajk poskytuje příjemné ubytování v horském prostředí Krkonoš. Disponuje 4 velkými dvoulůžkovými pokoji s 2 přistýlkami a 1 apartmánem pro 2+3 osoby. Každý z pokojů má v základním vybavení sociální zařízení, sprchový kout, televizi se satelitem. Při ubytování ve větším počtu lidí a možnosti vlastního stravování je k dispozici apartmá, které má 3 místnosti a poskytne ubytování pro 6 až 11 osob. Součástí tohoto apartmá je malá kuchyňka s jídelnou.

Stravování
Ubytování v penzionu Klondajk je včetně snídaně. V případě zájmu je možné domluvit i polopenzi.

Okolí
Ubytování v penzionu Klondajk je vhodné pro rodiny s dětmi, pro odpočinek a relaxování v klidném prostředí. Poloha penzionu je výborná pro ty, kdo si rádi užívají zimní sporty. Pouhých 300 m od penzionu je centrum města Harrachov a přibližně 400 m se nalézá nedaleké lyžařské centrum na Čertově hoře. V letních měsících okolní příroda přímo vybízí k turistickým toulkám či cyklistickým výpravám po našich nejznámějších horách.

Penzion Harrachov Klondajk - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Harrachov Klondajk - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Harrachov Klondajk - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Harrachov Klondajk - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Harrachov Klondajk - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

::: Adresa :::

Penzion Klondajk, V Borovicích 549
Harrachov 51246 Česká Republika
Tel: +420-222 532 534
Pension-Harrachov-Klondajk@cz-hotel.eu

::: Aktuální počasí :::

Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s
Penzion Klondajk ubytování Harrachov Aktuální počasí ::: jasno

Doporučte tyto stránky: